Beni bende demen bende değilim
Bir ben vardır bende benden içeri.

3 Eylül 2011 Cumartesi

Gelen Siparişlerim

Hatırlarsanız burada ve burada netten yaptığım alışverişlerimi paylaşmıştım sizinle. Bugün itibariyle beklediğim bütün siparişlerim geldi. Bayramdan öncede gelenler oldu fakat ben post yayınlamak için siparişlerin hepsinin gelmesini bekledim.

İlk gelen paketim Aksesu sitesinden aldığım kolyeler olmuştu. Adıyaman'da da aynı tarz kolyeleri ucuza bulunca bu sitedeki siparişimi iptal etmiştim ama ne hikmetse işlem iptal olmamış ve bayramdan önce kolyelerim geldi. Aslında iyi ki de gelmiş. Çünkü kalite olarak buradan aldıklarıma göre çok daha iyiler. Ve formları da çok hoşuma gitti. Geldiği günün akşamına baykuşlu olanı hemen taktım bile:)

Buyurun fotoğraflar:)

Küçücük kolyeler kocaman kolinin içinde gelince şaşırdım:) Olsun ama bana kaplanacak bir kutu daha çıktı..Bi de istediğim gibi yapışkanlı kağıt bulabilsem...
Koliyi açınca içinden bu paketler çıktı:)
Ve paketleri açınca da bu ciciler:) Baykuşlu olan diğerlerine göre çok çok daha kaliteli. Zinciri daha kalın ve kolye ucu da daha büyük:) Sağdaki aynalının üzerindeki taşlara, soldakininde altında sallanan kelebeğine bayıldım:)

Bu fotoda hemen o akşam kombinlenmiş hali:) Çok çok uzak kolye belli bile değil ama olsun bakalım:) Mekan Adıyaman PolisEvi... Çocuklar zıpzıp binerken biz de muhabbet edip onları izledik.
Diğer bir siparişim olan kuş yuvası formundaki yüzüğüm de geldi markafoniden... Onun kutusu da çok şıktı ama heyecandan çekmeyi unutmuşum. Ben yüzüğü daha küçük bekliyordum beklediğimden büyük geldi. İyi de oldu:)

Bu netteki fotoğrafı...
Bu da parmağımdaki:)


Bir diğer siparişim ise Trendyol sitesinden istediğim ceketi andıran gömleklerdi. Onlarda bu sabah geldi. Yine uykulu gözlerle açtığım için paketi, açmadan önceki halini çekemedim. Buyurun açtıktan sonraki halleri:)


Sitede 38 beden stoğu kalmadığı için 4o beden sipariş vermiştim şansıma diye...İyi ki de öyle olmuş. Çünkü 40 beden üzerime tam oturdu. 38 beden dar olurmuş. Kargoyla birlikte tanesi 15 tl ye geldi bu gömleklerin. Üzerlerindeki etiket fiyatındaysa 35 tl yazıyordu:) Süper yaa..Yine karlı ve zevkli bir alışveriş yapmış oldum hehehe:)

Bu üstteki 4 resimdeki siparişlerimi iptal etmiştim zaten.


Bu iki hırka da bayramdan önce geldi ama hiç umduğum gibi çıkmayınca 7 günlük sebepsiz cayma hakkımı kullanarak iade ettim. Bakalım inşAllah bi terslik çıkarmazlar...İşte böyle...Sanırım uzunca bir süre netten alışveriş yapmam çünkü kotamı doldurdum:) Ama ben seviyorum netten alışverişi..Oturduğun yerden oh ne rahat..Tezgahtarlarla uğraşma derdi yok, ayaklarına kara sular indi derdi yok, kabinde sıra bekle derdi yok..Yok da yok..Hem ürünü beğenmezsen 7 gün içinde cayma hakkında var...Eeee o zaman ne diyoruz.. Yaşasın netten alışveriş.....:))))

6 yorum:

TALA (BIRAKTIĞIM İZLER) dedi ki...

Güle güle giy canım. Hepsi çok şık. Ben netten alışverişe cesaret edemiyorum.

Sihirli Kokosh dedi ki...

Güle güle kullan kolyelere bayıldım.Ben de arda doğduğundan beri netten alışveriş yapıyorum ama trendyoldan aldığım 2 ürün oldu şimdiye kadar ikisi de göründüğü gibi kaliteli çıkmadı riskli ben fırsat olmadığı için netten alışveriş yapıyorum yoksa tercih etmeyeceğim bir seçenek:(

Tasarımın Renkleri dedi ki...

netten alışveriş harika ama cesaret işi bi cesaret ettin mi arkasın kesilmiyor zaten tezgahtar olayına bende kıl oluyorum :) iyi günlerde kullan tatlım...

yemyeşildeniz dedi ki...

kolyelere ve yüzüğe bayıldımm :) hepsini güle güle kullan inşallah.

Adsız dedi ki...

bilmediğim bloglar arasında gezinip duruyordum,sizinkine de rastladım. gayet şirin. yalnız sizin de hayatınızda çoğunda olduğu gibi bir bsykuşlu kolyeye rastladım, altında da ne güzelmiş yorumlarına. kapalı bir bayan olarakbu konuda duyarlı olacağınızı sanıyorum, son zamanlarda çok çok yaygınlaşan ve kültürümüzde pek de hayırlı sayılmayan bu hayvanın sembol olarakne anlama geldiğini ne olursunuz netten bir araştırın. Müslüman olarak duyarlı olmak, birbirimizi uyarmak zorundayız, çünkü olmayanlar birbirlerini öyle bir kolluyor, bize karşı öyle bir örgütleniyorlar ki. hayatımıza yabancılar tarafından sokulan ve mahiyetini bilmeden çabucak kabullendiğimiz birçok şeyden olmasın bu da. ne olur anlamını bir araştırın ve çevrenizi de uyarın.

birbenvarbendeniceri dedi ki...

bıraktığım izler, çok teşekkür ederim canım..bence et valla..güvenilir sitelerden alışveriş yaptığın sürece bir problem çıkmıyor...

sihirli kokosh, teşekkür ederim fıstığım...ben de trendyoldan yaptığım bir alışverişimi iade ettim beğenmeyince..ama iade konusunda bir problem çıkarmadılar...ahh ahh istanbul da olsam ben de neti tercih etmezdim ama adıyamanda olunca mecbur...

tasarımın renkleri, teşekkür ederim tatlım, aynen öyle valla bir kere başladın mı gerisi çorap söküğü gibi geliyor:D yaşasın tezgahtarsız alışverişşşşşş:)

yemyeşildeniz, çok teşekkür ederim canım..daha güzelleri senin olsun inşAllah..

sevgili adsız, hoşgeldin bloğuma..ben bütün bunların birer hurafe olduğunu düşünüyorum..baykuş bizim dinimizde hiç bir anlama gelmiyor..duyarlılığınız için teşekkürler...